facebook

Witamy w Kabaret Gogo Club

najlepszym klubie GoGo w Szczecinie. Co wieczór nasze tancerki prezentują gorący show taneczny, klasyczny taniec pole dance oraz striptis. Niesamowita i gorąca atmosfera panująca w naszym clubie sprawi, że przyjemnie spędzisz czas przy dobrym drinku i aromatycznym cygarze. Kabaret Club znajduje się w samym centrum Szczecina, przy Bramie Portowej. W pobliżu ulokowane są takie hotele jak: Campanille, Novotel, Ibis, Radisson.

Wejście do clubu jest dyskretne, przed lokalem można zaparkować samochód.
Lokal jest gustownie urządzony, posiada 4 sale, doskonale zaopatrzony bar w markowe alkohole i wygodne loże zapewniające komfort podczas oglądania występów. W głównej sali clubu znajduje się duża scena, gdzie co wieczór prezentujemy wielkie show w wykonaniu pięknych tancerek. Organizujemy imprezy firmowe, wieczory kawalerskie, panieńskie, imieniny, urodziny itp.

W Kabarecie występuje wiele pięknych, profesjonalnych tancerek, które swoimi popisami tanecznymi zapierają dech w piersiach. Dzięki współpracy ze słynnym clubem Ewan Kabaret z Gdańska, możemy zagwarantować rozrywkę na najwyższym poziomie oraz występy gościnne pięknych gdańskich tancerek.

 

KAWALERSKIE

Kabaret Club to idealne miejsce na niezapomniane wieczory kawalerskie. Na tego typu uroczystości posiadamy specjalną salę VIP z własnym barem i toaletami – nikt nie musi Cię widzieć! Jesteś tylko Ty i Twoi znajomi oraz oczywiście tancerka lub kilka tancerek – wybór zależy od Ciebie. Na życzenie klienta możemy zorganizować bufet z przekąskami i napojami, zarezerwować hotel czy wysłać po Ciebie i znajomych limuzynę - wszelkie warunki są do negocjacji. Wieczoru kawalerskiego w Kabaret Rewia Club długo nie zapomnisz ani Ty, ani Twoi znajomi!

PANIEŃSKIE

Wieczory panieńskie. Klub KABARET posiada również ofertę dla Pań! Jako jedyny club tego rodzaju w Szczecinie oferujemy rozrywkę również dla Was. Zorganizuj u nas wieczór panieński, nasz seksowny tancerz lub kilku tancerzy zatańczą dla Was i zrobią striptease. Na osobności możecie iść na całość, nikt postronny nie zobaczy.... cicho sza :) Oczywiście na życzenie możemy zorganizować bufet z przekąskami i napojami, zarezerwować hotel czy wysłać po Was limuzynę - wszelkie warunki są do negocjacji.

IMPREZY FIRMOWE

Jeśli macie ochotę na bardziej pikantną imprezę firmową, u nas zrobicie to dyskretnie, a Wasi kontrahenci i współpracownicy dłuuuugo jej nie zapomną. Wszelkie warunki do negocjacji, bufet z przekąskami i napojami, limuzyna czy hotel - wszystko możemy zorganizować. Nasze urocze tancerki zatańczą dla Was taniec gogo oraz zrobią striptease. Osobna sala z prywatnymi toaletami oraz możliwość dyskretnego wejścia zagwarantują maksimum prywatności.

IMPREZY TEMATYCZNE

W Kabarecie odbywają się różne imprezy tematyczne, np. Żołnierska Musztra, Seksowne Pielęgniarki w Akcji, Policjantki Atakują, Aniołki Kontra Diabełki i wiele innych imprez sezonowych np. Złap Króliczka Wielkanocnego, Mikołajki itd.. W naszym klubie zawsze coś się dzieje a piękne barmanki z uśmiechem zaserwują dobrego drinka.

PŁATNOŚCI

Wstęp - 20 zł (codziennie)

 

TANIEC I POKAZY

 • Napiwek - minimum 20 20 zł

 • Taniec prywatny (VIP) - 140 zł

 • Striptiz w mieście (mieszkanie, lokal) - 350 zł

 • Striptiz poza miastem, więcej niż jedna tancerka - cena negocjowana

 • Nauka tańca na rurze dla panny młodej i nie tylko - 140 zł

 • Catering na wieczór kawalerski lub panieński - 350 zł

 • Wynajem limuzyny - 500 zł

 • Sesja zdjęciowa podczas wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego - 150 zł

 • Hostessa organizująca konkursy i zabawy podczas wieczoru kawalerskiego - 50 zł

 • Magic Mike Show. The best chippendales - info 600 556 501

 

Chcesz zamówić profesjonalny striptiz w lokalu, mieszkaniu? Zorganizujemy go dla Ciebie! Skontaktuj się z managerem, ustalcie miejsce, czas, a o wybranej porze, po rozliczeniu zacznie się show.

Exclusive striptease club - Szczecin
Kabaret Gogo Night Club
 
ul. Tkacka 28 (centrum miasta)
 
70-556 Szczecin
mail: info@kabaretclub.pl
 
tel. +48 602 603 707
 
Środa i Czwartek 21:00 - 3:00
Piątek i Sobota 21:00 - 5:00

 


 • Tancerki
 • Klub

www.kabaretclub.pl KABARET gogo night club, Szczecin, ul. Tkacka 28
© Tomasz Załucki & WestGroup